Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Всеукраїнська рада гемблінгу заявляє, що “сірі” схеми гальмують розвиток легального грального бізнесу в Україні – Depo.ua

Проблеми нелегального ринку азартних ігор тормозять розвиток законного бізнесу

Діяльність нелегального ринку азартних ігор створює численні проблеми для розвитку законного бізнесу в цьому сегменті. Неухвалення потрібних для відновлення та розвитку галузі законодавчих змін до фіскального законодавства, постійне ігнорування потреби впорядкування термінології, регулярні “маски-шоу” в офісах ліцензованих компаній-організаторів гемблінгу під вигаданими приводами – всі ці проблеми обговорювали учасники пресконференції “Розвиток грального бізнесу в Україні: проблеми і тенденції”, що відбулась у четвер, 9 листопада в пресцентрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна”.

У своєму виступі голова Громадської спілки “Всеукраїнська рада гемблінгу” (UGC) Антон Кучухідзе зазначив, що за 10 місяців практично виконано норму держбюджету про надходження від грального бізнесу. Завдяки сплатам за ліцензії, державна скарбниця поповнилась на 1,52 млрд грн. Проте, голова UGC визначив три основні проблеми, з якими зіштовхнувся легальний гемблінг, і наголосив на тому, що всі вони пов’язані з діяльністю нелегалів.

Зі свого боку координатор UGC з розвитку наземних гральних закладів Сергій Іваненко зупинився на складнощах відновлення офлайн-сегменту ринку азартних ігор після втрат, завданих російською військовою агресією. Він також зазначив, що нелегальних гральних залів в Україні у сотні разів більше, ніж легальних, і це пов’язано з не гармонізованим податковим законодавством та обмеженнями щодо розміщення закладів.

Михайло Коваль, заступник голови UGC з юридичних питань, попередив про небезпеку для галузі у випадку ухвалення законопроєкту №10101, який пропонує блокування роботи колишніх організаторів грального бізнесу. Він наголосив, що такі норми не мають бути в демократичній країні.

Висновок: Проблеми нелегального ринку азартних ігор тормозять розвиток законного бізнесу. Необхідно прийняти законодавчі зміни та впорядкувати термінологію. Також потрібно врахувати складнощі відновлення офлайн-сегменту ринку та уникнути блокування роботи колишніх організаторів грального бізнесу. Загалом, необхідно створити сприятливі умови для розвитку законного гемблінгу в Україні.

Цитата автора сайту: “Проблеми нелегального ринку азартних ігор тормозять розвиток законного бізнесу в Україні. Необхідно прийняти необхідні законодавчі зміни та впорядкувати термінологію, щоб створити сприятливі умови для розвитку законного гемблінгу в країні.”

Джерело: depo.ua