Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Пушич: Дав би Шахтарю оцінку 7,5 з 10 за матч з Лехом

Наставник “гірників” Маріно Пушич поділився своїми думками після гри з Лехом. Він висловив своє задоволення результатом матчу, розповів про основні моменти гри та пояснив свої рішення зі змінами стартового складу. Також він планує продовжувати працювати над покращенням фізичної форми та ігрових кондицій команди.

Наставник “гірників” поділився своїми думками після гри з Лехом.

Маріно Пушич, ФК Шахтар
26 січня 2024, 11:50

Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував перемогу своєї команди у контрольному матчі проти польського Леха (3:1).

“Гарне запитання та ідея дати оцінку грі. Загалом я дуже задоволений тим, що ми показали, за винятком хіба що перших п’яти хвилин, коли ми діяли надто необачно й припустилися певних тактичних помилок. Однак ми старанно працювали, були організованими і не пропустили жодного гола в першому таймі. Тому, вважаю, ми діяли чудово: двічі забили, створили ще кілька моментів і грали з високою інтенсивністю з м’ячем та без нього. Це було метою зустрічі, тому я задоволений. У другому таймі була така сама енергія, гарна організація, ми створили кілька нагод. Суперник відзначився з пенальті – у цьому моменті ми були необачними, проте загалом я дуже задоволений. Тож цього вечора дав би своїй команді оцінку 7,5.

Як я казав після першого матчу, у спарингу головне – ігрові кондиції, ще я хотів бачити багато аспектів у володінні м’ячем, над якими ми працювали. Я побачив чимало таких моментів у цьому поєдинку, і це добре. Звісно, не все ідеально, адже ми старанно тренуємося, досі є важкість у ногах, однак енергія та настрій команди – це те, що я хочу бачити. І коли ти випереджаєш суперника в роботі, то є шанс переграти його.

Чому ви вирішили змінити стартовий склад? Бо хочу віднайти найкращі, оптимальні комбінації. Я хочу бачити, як інші футболісти взаємодіють один з одним. Завжди шукаю такі пари гравців, які краще працюють один з одним, і вивчаю, як мені використати ці якості. Іноді доводиться змінювати склад, аби залучити інших виконавців. Період підготовки досі триває, мені хотілося побачити в грі інших футболістів.

Завтра на нас також чекає тренування – продовжуємо багато працювати. Далі знов товариський матч, де ми гратимемо за цією самою схемою трохи довше, аби всі мали практику. Удосконалюємо фізичну форму та ігрові кондиції і розробляємо план гри”, — наводить слова Пушича прес-служба клубу.

На Football.ua доступний для перегляду відеоогляд матчу Шахтар — Лех.

Джерело: football.ua