Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Фіорентина — Інтер 0:1 Відео гола та огляд матчу 28.01.2024

У матчі між Фіорентиною та Інтером в рамках 22-го туру італійської Серії А відбулися незабутні моменти. Зустріч завершилася з рахунком 0:1 на користь Інтера, завдяки єдиному голу Лаутаро Мартінеса. Пенальті на 76-й хвилині не вдалося реалізувати гравцю Фіорентини Ніколасу Івану Гонсалесу. В цій статті ви зможете переглянути відео з найкращими моментами матчу, а також ознайомитися зі складами команд та попередженнями, отриманими гравцями під час гри. Дивіться вражаючі моменти цього футбольного протистояння, які запам’ятаються на довго.

Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 28 січня 2024 року, 21:45.

29 січня 2024, 00:28

У рамках 22-го туру італійської Серії А Фіорентина приймала на своєму полі міланський Інтер та зазнала мінімальної поразки.

Переможця цього протистояння визначив єдиний гол Лаутаро Мартінеса на 14-ій хвилині першого тайму.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Фіорентина — Інтер в рамках 22-го туру італійської Серії А-2023/24:

Фіорентина — Інтер 0:1
Гол: Мартінес, 14

На 76-й хвилині Ніколас Іван Гонсалес (Фіорентина) не забив пенальті (воротар).

Фіорентина: Терраччано — Фараоні, Раньєрі, Мартінес Кварта, Парізі (Міленкович, 89) — Дункан (Мандрагора, 84), Артур (Лопес, 46) —  Іконе (Гонсалес, 61), Бонавентура, Нзола — Бельтран (Барак, 83).

Інтер: Зоммер — Павар (Біссек, 83), де Врей, Бастоні (Ачербі, 60) — Дарміан (Думфріс, 60), Фраттезі, Асллані, Мхітарян, Аугусто — Тюрам (Арнаутович, 60), Мартінес (Санчес, 77).

Попередження: Мандрагора — Бастоні, Зоммер, Павар

Джерело: football.ua