Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Челсі з Мудриком вирвав нічию в Астон Вілли

Команда Маурісіо Почеттіно, здавалося б, утратила будь які шанси зачепитись за гідний результат на полі суперників після першого тайму, але після перерви футболісти Унаї Емері відпустили гру.

Астон Вілла — Челсі, Getty Images
28 квітня 2024, 00:09

Лондонський Челсі цього сезону потерпає від справедливої критики. Команда Маурісіо Почеттіно майже немає шансів виконати головне завдання з потрапляння до єврокубків, незважаючи на ще два матчі в запасі та досягнення двох високих стадій у внутрішніх кубкових змаганнях, тому решта футбольного року для “синіх” перетворюється на процес підтримання власного іміджу.

Але ж суперники від того легшими точно не стають. Тим паче в ситуації, коли вони ще мають виконувати власні задачі. Як, наприклад, бірмінгемська Астон Вілла, до якої в рамках 35 туру англійської Прем’єр-ліги й навідались “пенсіонери”. Колектив Унаї Емері зустрічав їх із відкритими обіймами та сподіваннями повторити досвід Арсенала, який на початку тижня просто знищів Челсі на Емірейтс (5:0), а не наслідувати Евертон, який до цього невдало з’їздив на Стемфорд Бридж (0:6).

Команда Почеттіно оскільки вже пропустила на тижні п’ять, то вирішила на цьому не зупинятись. Отримали ще два від “левів” вже за підсумком першого тайму. При чому в якому прагматичному стилі — про таке кажуть: “На класі”. І воно так і було, насправді. Гол одразу від появи на футбольному полі, коли на п’ятій хвилині Кукурелья допоміг Макгінну підкоригувати удар на завершення прострілу Діня з лівого флангу штрафного в дальній кут. І гол незадовго до перерви від Роджерса прицільним ударом під ліву стійку, тоді як суперники до цього бозна-скільки витратили сил на те, аби відігратись.

У Челсі знову мало що виходило попереду, проте це все одно було більше за те, що ми побачили в понеділок на Емірейтс. Навіть Мудрику давали бити по воротах і той хоча б у них влучати почав би, то може й розмова була б більш конкретною. А так — на незарахованому через офсайд м’ячі Джексона навряд чи можна було далеко розігнатись. Хоча Вілла давала простір, а інколи — навіть забагато, як для типової себе.

У що ж інакше ці могло вилитись у другому таймі, як не у проблеми для команди Унаї Емері. Господарі випустили цю гру з під власного контролю, а пошкодження в Еміліано Мартінеса ще й підбило їхню надійність на останньому рубежі. І тут радше не в Робіні Ольсені проблема, а у відсутності саме аргентинця. І якось воно поступово все почало сипатись.

Спочатку були нерви на рівному місці та зайві картки, після чого “левів” ми взагалі не бачили біля чужих воріт бозна-скільки часу, тоді як Челсі намагався демонструвати те, що Почеттіно називає грою в атакувальний футбол. Але байдуже, як до цього ставляться люди, якщо воно реально працює — на 63 хвилині Мадуеке відіграв один м’яч із передачі Галлагера на правому фланзі штрафного, а 81 хвилині та сама пара, але у зворотному порядку, повторила свій успіх із прицільним ударом у ліву дев’ятку.

І де там та перевага команда Емері? Може в роздягальні треба пошукати. Шкода, що Мудрик до того майже не докладався, бо партнери на тлі невдалого для команди загалом першого тайму в ньому зневірились та перетягнули гру на протилежний бік поля. А тим часом Челсі міг узагалі виграти цю гру, і ото був би реально номер! Але Палмер спочатку пожалкував передачу під порожні для Казадеї в компенсований час, а із заробленого кутового гол Дісасі так і не зарахували. Кажуть, був поштовх у спину Дієго Карлосу від Бадьяшиля, але як можна штовхнути суперника, який робить казна-що, але не бореться за м’яч?

У наступному турі бірмінгемська Астон Вілла гостюватиме в Брайтона, тоді як посеред тижня гратиме вдома проти грецького Олімпіакоса в Лізі конференцій УЄФА. Лондонський Челсі натомість у рамках дербі в будні прийматиме Тоттенгем, після чого так само в рамках дербі до нього навідається Вест Гем.

Астон Вілла — Челсі 2:2
Голи: Кукурелья, 5 (авт.), Роджерс, 42 — Мадуеке, 63, Галлагер, 81

Астон Вілла: Мартінес (Ольсен, 46) — Кеш, Конса, Торрес, Дінь — Бейлі (Дієго Карлос, 75), Тілеманс (Діабі, 27, Дуран, 83), Дуглас Луїс (Айрогбунам, 75), Роджерс — Макгінн — Воткінс.

Челсі: Петрович — Чалоба, Сілва (Дісасі, 90), Бадьяшиль, Кукурелья — Кайседо, Галлагер — Мадуеке, Палмер, Мудрик (Казадеї, 90) — Джексон.

Попередження: Дуглас Луїс, Роджерс, Бейлі — Кайседо, Мудрик, Сілва

Джерело: football.ua