Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Арсенал — Брентфорд 1:1 Відео голів та огляд матчу АПЛ

Дивіться відео найкращих моментів матчу 23 туру чемпіонату Англії, що відбувся 11 січня 2023, 17:00.

Арсенал — Брентфорд, Getty Images 11 лютого 2023, 21:14

Лондонський Арсенал у матчі 23 туру англійської Прем’єр-ліги не зміг обіграти Брентфорд. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Команда Мікеля Артети відкрила рахунок на 66 хвилині, коли у воротах гостей розписався новачок Троссар, але через вісім хвилин Тоуні зрівняв цифри на табло.

Також зазначимо, що у складі “канонірів” весь поєдинок провів українець Олександр Зінченко, який отримав високу оцінку за матч.

До вашої уваги відео кращих моментів матчу Арсенал — Брентфорд в 23 турі АПЛ-2022/23:

Арсенал — Брентфорд 1:1
Голи: Троссар, 66 — Тоуні, 74

Арсенал: Рамсдейл — Б. Вайт, Саліба, Габріель, Зінченко — Едегор, Партей, Джака (Вієйра, 81) — Сака, Нкетіа, Мартінеллі (Троссар, 61).

Брентфорд: Рая — Аєр, Піннок, Мі — Рурслев, Янелт (Дасілва, 71), Нергор, Єнсен, Генрі — Мбемо (Вісса, 72), Тоуні (Шаде, 90+6).

Попередження: Нергор, Шаде.

Source: football.ua