Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Аллегрі: Футболісти отримали задоволення від матчу з Фрозіноне і порадували публіку

Вихід у півфінал Кубка Італії: Алегрі коментує успіх команди

У останньому чвертьфіналі Кубка Італії Ювентус здолав Фрозіноне з рахунком 4:0, отримавши вихід у наступний раунд змагань. Після матчу головний тренер Массиміліано Алегрі висловив свою вдячність футболістам за чудовий виступ та подякував їм за радість, яку вони принесли публіці.

Алегрі також зазначив, що команді потрібно зосередитися на сьогоденні та майбутньому, перш ніж думати про півфінал проти Лаціо у квітні. Тренер висловив задоволення з того, що Ювентус зміг не пропустити м’яч у цьому матчі, враховуючи попередні проблеми команди з обороною.

Зараз головна мета команди – зосередитися на Серії А, але Массиміліано Алегрі відзначив покращення в грі Ювентуса і зростання команди в тактичному плані. В півфіналі Кубка Італії інші дві команди, що зійдуться – Фіорентина та Аталанта.

Головний тренер Ювентуса Массиміліано Алегрі прокоментував вихід у півфінал Кубка Італії.

АЛЛЕГРІ, GETTY IMAGES
12 січня 2024, 08:50

В останньому чвертьфіналі Кубка Італії Ювентус здолав Фрозіноне з рахунком 4:0. Після матчу керманич “бьянконеррі” Массиміліано Алегрі подякував футболістам за чудовий виступ та вихід у наступний раунд змагань.

“Дякую хлопцям за чудовий виступ, вони отримали задоволення і порадували публіку. Ми маємо зосередитися на сьогоденні та найближчому майбутньому.

У квітні на нас чекає чудовий півфінал проти Лаціо, але до цього нам потрібно зосередитися на Серії А.

Те, що нам вдалося не пропустити, добре, бо останнім часом ми надто легко пропускали. Ми маємо розуміти, коли потрібно сильно пресингувати, а коли контролювати, і в цьому сенсі команда стала кращою”, – сказав тренер Ювентуса.

В іншому півфіналі зійдуться Фіорентина та Аталанта.

До вашої уваги відео найкращих моментів матчу Ювентус — Фрозіноне в Кубку Італії-2024.

Джерело: football.ua