Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

росія почала відчувати на собі санкції США щодо поставок СПГ — Reuters — Finance.ua

У цій статті ми розглянемо вплив санкцій США на експорт скрапленого природного газу (СПГ) з Росії. Санкції стають серйозною перешкодою для планів Росії збільшити обсяги експорту СПГ, особливо у зв’язку з падінням експорту трубопровідного газу до Європи. Росія прагне збільшити свою частку на світовому ринку СПГ та планує збільшити обсяги виробництва до більш ніж 100 мільйонів метричних тонн до 2035 року. Проте, нові обмеження щодо експорту СПГ до ЄС, а також обмежена кількість танкерів та доступу до технологій і фінансів перешкоджають успішному розширенню експорту. Також будемо розглядати спроби Росії перенаправити продажі газу до Китаю і непевність стосовно контракту на поставки газу. Весь цей вплив санкцій на енергетичний сектор розглядається в контексті політичного напруження між Росією та США.

Енергетика
росія почала відчувати на собі санкції США щодо поставок СПГ — Reuters

Санкції США становлять серйозну перешкоду для планів росії збільшити експорт морського скрапленого природного газу (СПГ), щоб компенсувати падіння експорту трубопровідного газу до Європи.

Про це повідомляє на Reuters.

Будучи четвертим у світі виробником СПГ після США, Катару та Австралії, росія прагне збільшити свою частку на світовому ринку та збільшити обсяг виробництва до більш ніж 100 мільйонів метричних тонн до 2035 року.

Читайте також

Аналітики стверджують, що хоч рф і змінила акцент ринку більш на Азію (Китай та Індія), проте вплив обмежень на ЗПГ є більш серйозним через відносно невелику кількість танкерів і відсутність доступу до технологій і фінансів.

Зусилля росії з перенаправлення продажів газу до Китаю, другого за величиною споживача енергії у світі після США, досі мали обмежений успіх.

Читайте також

Тривалі переговори про збільшення поточних продажів газу в країну більш ніж удвічі пропонованим трубопроводом «Сила Сибіру-2» ще не завершилися укладенням надійного контракту.

Нагадаємо, 5 грудня 2022 року набули чинності обмеження цін країн Європейського Союзу на російську нафту морського походження. 3 грудня Рада ЄС ухвалила рішення про встановлення граничної ціни на нафту, що експортується росією, на рівні 60 доларів США за барель.

Борітеся — поборемо! Слава Україні!

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Джерело: news.finance.ua