Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Перший у світі трильйонер з’явиться у найближчі 10 років — за нинішньої тенденції «‎нерівності» — Finance.ua

Найбідніший шар населення світу стає ще біднішим, тоді як п’ятірка найбагатших людей майже подвоїла свої статки з 2019 року. Згідно з даними групи Oxfam International, які були опубліковані на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, це свідчить про десятиліття розриву між багатими і бідними. У звіті наводяться приклади великого зростання статків гендиректора Tesla Ілона Маска, власника LVMH Бернара Арно, засновника Amazon Джеффа Безоса та інших мільярдерів. З аналогічною темпою зростання, Ілон Маск може стати першим трильйонером уже за менш ніж 10 років. У той же час, найбіднішим людям світу стало складніше встигати у таких умовах, як ескалація конфліктів, пандемія коронавірусу та зростання вартості життя. Oxfam закликає уряди встановити обмеження на зарплати генеральних директорів та ввести податки на багатство та надприбутки, щоб зменшити нерівність. Даний звіт наголошує на значущості розв’язання проблеми нерівності та встановлення справедливих умов для всіх верств населення.

Перший у світі трильйонер з’явиться у найближчі 10 років — за нинішньої тенденції «‎нерівності»

Світ переживає «десятиліття розриву» між багатіями й бідним населенням, згідно з даними групи боротьби із бідністю Oxfam International.

У звіті, опублікованому в день старту Всесвітнього економічного форуму у Давосі, стверджується, що з 2019 року п’ятірка найзаможніших людей світу майже подвоїла свої статки — тоді як 5 млрд людей стали ще біднішими, пише The Washington Post.

Базуючись на даних Forbes, в Oxfam International підрахували, що сукупні статки гендиректора Tesla Ілона Маска, власника бренду люксових товарів LVMH Бернара Арно, засновника Amazon Джефф Безоса, засновника Oracle Ларрі Еллісона та інвестора Воррена Баффета зросли з $453 млрд у 2019-му до $869 млрд станом на листопад 2023-го.

Перший у світі трильйонер з’явиться у найближчі 10 років — за нинішньої тенденції «‎нерівності»

Якщо така тенденція триватиме, то Ілон Маск може стати трильйонером вже менш як за 9 років (хоча в Oxfam визнали, що оцінка може бути не точною). Нині статки найбагатшої людини світу перевищують $200 млрд.

«Якби кожен із п’яти найбагатших людей світу витрачав мільйон доларів щодня, їм знадобилося б 476 років, щоб вичерпати свої сукупні статки», — пишуть автори Oxfam.

Читайте також

Водночас для найбідніших людей світу з 2019 року, за даними групи, «повсякденне життя стало більш жорстоким» — з урахуванням пандемії коронавірусу, ескалації конфліктів, прискоренням кліматичної кризи та зростанням вартості життя.

Чоловіки в усьому світі володіють загалом на $105 трильйонів більшою сумою коштів, ніж жінки — різниця у багатстві еквівалентна більш ніж чотирикратному розміру економіки США. Oxfam закликала уряди «встановити обмеження на зарплати генеральних директорів разом із введенням постійних податків на багатство та надприбутки‎».

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

За матеріалами: ITC.ua

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Джерело: news.finance.ua