Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

День фінансів: сума видатків на оборону та безпеку, законопроект про множинне громадянство та указ про історично населені українцями території рф — Finance.ua

У понеділок, 22 січня, Президент України Володимир Зеленський оголосив про отримання нового оборонного пакету від Польщі. У той же день президент Польщі Анджей Дуда заявив, що лише допомога США може запобігти великій війні в Європі. Зеленський також підписав указ, в якому визначаються території російської федерації, історично населені українцями, і заявив про законопроект щодо множинного громадянства. Крім того, Міноборони України перевело політику закупівель на стандарти НАТО, а ЄС планує створити фонд військової допомоги Україні. Подробиці про ці теми докладно розглядаються у цій статті. Крім цього, Україна готується до запуску Реєстру міжнародних автобусних маршрутів, продає безнадійні кредити через ПриватБанк, а також ставить перед собою завдання розвитку атомної галузі та земельних реформ. Усі ці події впливають на фінансове поле України та безпеку країни.

У понеділок, 22 січня, Президент України Володимир Зеленський заявив, що Польща надає новий оборонний пакет Україні.
Також президент Польщі Анджей Дуда повідомив, що лише допомога Україні від США може допомогти уникнути спалаху великої війни в Європі.
Указ про історично населені українцями території рф. Президент Володимир Зеленський підписав указ «Про історично населені українцями території російської федерації». В указі йдеться, що росія протягом століть систематично вчиняла та продовжує вчиняти дії, спрямовані на знищення національної ідентичності, пригноблення українців, порушення їхніх прав і свобод, у тому числі на історично населених ними землях на Кубані, Стародубщині, Північній та Східній Слобожанщині, в межах сучасних Краснодарського краю, Білгородської, Брянської, Воронезької, Курської, Ростовської областей рф.
  • Також Зеленський вніс до Ради законопроект про множинне громадянство.
  • При цьому він зазначив, що станом на зараз не бачить конкретних деталей від Генштабу, щоб була потреба у мобілізації 500 тисяч українців.
  • А Міноборони України перевело політику закупівель на стандарти НАТО.
Сума видатків з держбюджету України на оборону та безпеку. Видатки загального фонду держбюджету на сектор безпеки і оборони за 2023 рік становили 60% видатків загального фонду держбюджету України.
  • ЄС планує створити новий фонд військової допомоги Україні на €20 млрд.
    Про це пишуть Bloomberg та WSJ з посиланням на проєкт плану.
Запуск реєстру міжнародних автобусних маршрутів. В Україні завершують підготовку до запуску Реєстру міжнародних автобусних маршрутів, що дозволить пасажиру отримати інформацію про офіційні регулярні маршрути і можливість купити квиток.

До речі, якщо ви бажаєте придбати вживану машину з Європи, ви вирішуєте: вибрати на вторинному авторинку в Україні чи звернутися до перекупників, які приженуть вам на замовлення. Існує ще одна опція — спробувати все зробити самотужки. Пропонуємо вам розглянути такий варіант на прикладі Німеччини. Всі деталі покупки далі у статті:

ПриватБанк продасть безнадійні кредити. ПриватБанк оголосив про продаж прав вимоги за картковими кредитами із загальною заборгованістю 501,4 мільйона гривень через систему електронних торгів «СЕТАМ».
Боргів на кілька мільярдів. Мораторій на вимкнення світла за борги в Україні було скасовано, оскільки населення дедалі частіше не оплачувало рахунки за електрику.
  • А от розвиток атомної галузі, децентралізація генерації електроенергії та посилення фізичного захисту об’єктів енергетичної інфраструктури стануть ключовими напрямками діяльності Міненерго у 2024 році. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко.
  • Нині ціни на пальне в роздріб йдуть донизу через низьке споживання та високу конкуренцію на ринку.
Топ-10 компаній, які володіють найбільшою кількістю землі. З січня 2024 року ринок землі став відкритим для юридичних осіб. За перші два тижні цього року компанії придбали 207 гектарів земельних ділянок. Про це свідчать дані Опендатабот. Наразі Державний земельний кадастр відстежує 281 українську компанію, кожна з яких володіє земельними ділянками понад 100 гектарів.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Джерело: news.finance.ua