Game Post

Ігрові Новини: Події в Всесвіті Геймінгу

Про океан, дзен та сенс життя: зібрали 7 «серйозних» фільмів на карантинний тиждень – Конотоп.City

Ось і настав той час, коли комедії та бойовики набридли й хочеться повертатися до важливих та «справжніх» тем. Пропонуємо до закінчення карантину переглянути знакове кіно з Каннського кінофестивалю, документальні фільми Netflix та інші. Зараз деякі з цих стрічок доступні безкоштовно. Наступна підбірка — 28 квітня.

У цій статті ви знайдете такі фільми, як «Дерево життя», «У пошуках коралів», «Дзіро мріє про суші», «Статус Бреда», «Майдан», «Дім» та «Маленькі жінки». Кожен з них має свою унікальну тему та підходить для різних смаків. Від філософських роздумів про сенс життя до дослідження зникнення коралових рифів, ви знайдете в цій статті фільми для всіх.

Не пропустіть змогу насолодитися цими кінотворами та поглибити свої знання в різних сферах життя. Вони надихнуть, змусять задуматися та, можливо, навіть змінять ваше бачення світу. Дайте собі час на подорож у світ кіно та знайомство з новими ідеями.

Ось і настав той час, коли комедії та бойовики набридли й хочеться повертатися до важливих та «справжніх» тем. Пропонуємо до закінчення карантину переглянути знакове кіно з Каннського кінофестивалю, документальні фільми Netflix та інші. Зараз деякі з цих стрічок доступні безкоштовно. Наступна підбірка — 28 квітня. 

22 квітня – «Дерево життя»

«Дерево життя» (The Tree of Life) — американський повнометражний фільм-драма 2011 року режисера Теренса Маліка за його власним сценарієм.  Прем’єра відбулася на Каннському кінофестивалі, на якому отримав «Золоту пальмову гілку». У головних ролях: Бред Пітт, Шон Пенн та Джессіка Честейн. 

У цьому фільмі режисер розмірковує про сенс людського життя. У центрі сюжету чоловік середнього віку, його сім’я та спогади з дитинства. Цей фільм про те, як дитячий світ, сповнений любові та милосердя, руйнується об біль, страждання та смерть. 

Де подивитися: 22 квітня о 21:30 на UA: КУЛЬТУРА.

«У пошуках коралів» (Chasing Coral) — це документальний фільм, який  знімали Ocean Agency для Netflix. Режисер — Джефф Орловськи. 

Одна п’ята коралових рифів у світі вже зникла або пошкоджена. Коралові рифи світяться, коли намагаються протистояти високій температурі. Фільм розповідає про вчених, фотографів і дайверів, які досліджують зникнення коралів.

Де подивитися: безкоштовно на каналі Netflix в YouTube.

«Дзіро мріє про суші» (Jiro Dreams of Sushi) — це американський документальний фільм японською мовою, знятий 2011 року режисером Девідом Гельбом. У головній ролі — Дзіро Оно. 

Дзіро з дитинства мріяв створювати суші і  вже в дев’ять почав працювати в суші-барі. Зараз його ресторан відзначено трьома зірками Мішлен, а його суші вважаються одними з найсмачніших у світі. Це — історія про дзен та самовдосконалення, що триває все життя. 

Де подивитися: у відкритому доступі в YouTube. 

«Статус Бреда» (Brad’s Status) — комедійна драма 2017 року, світова прем’єра якого відбулась на Міжнародному кінофестивалі в Торонто. У головній ролі: Бен Стіллер, Остін Абрамс, Дженна Фішер. 

Бред живе в передмісті Сакраменто зі своєю прекрасною дружиною Мелані, сином-генієм музики Троєм та має свою некомерційну організацію. Але щось заважає йому бути щасливим і він намагається зрозуміти, де він припустився помилки. Чому його друзі — голлівудські зірки, автори бестселерів та багаті підприємці, а він нічого не досягнув?

Де подивитися: за підпискою на Megogo, у відкритому доступі в YouTube. 

«Майдан» — український документальний фільм режисера Сергія Лозниці, який розповідає про події Євромайдану. Прем’єра відбулася на Каннському кінофестивалі.

Фільм знімав кінооператор з Конотопа Сергій Стеценко. Більше про нього можна прочитати за посиланням нижче. 

Читайте також: Кінооператор з Конотопа: Сергій Стеценко про життя, зйомки «Майдану» та «Наших котиків»

Стрічка починається виходом демонстрантів на головну площу Києва як глас народу проти чинної влади в особі президента України Януковича і не тільки його, а закінчується кровопролитним протистоянням активістів проти «беркутівців».

Де подивитися: за підпискою в Megogo.

«Дім» (Home) — документальний фільм 2009 року, результат спільної праці фотографа дикої природи Яна Артюса-Бертрана та режисера Люка Бессона.

Фільм демонструє красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками воєн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму створили 500 000 фотографій в більше ніж 100 країнах світу.

Де подивитися: у відкритому доступі в YouTube.

«Маленькі жінки» (Little Women) — американський драматичний фільм режисерки Ґрети Ґервіґ. Фільм отримав «Оскар» за найкращу жіночу роль та найкращі костюми. У головних ролях знялися Сірша Ронан, Емма Уотсон, Флоренс П’ю, Елайза Сканлен, Тімоті Шаламе, Лора Дерн і Меріл Стріп.

Джо терпіти не може стереотипи, що доля жінки — вдало вийти заміж і завжди бути поруч зі своїм чоловіком. На жаль, на думку жінок у ті роки (часи Громадянської війни у США) мало хто звертав увагу, дуже важко було чогось досягти самій. Але Джо поставила собі за мету — зробити так, щоб її п’єси ставили на великих театральних сценах, не дивлячись на те, що вона дівчина. Фільм легкий, на перший погляд, але в ньому підіймаються важливі теми.

Де подивитися: за підпискою в Megogo.

Читайте також: Коли людство на межі загибелі: 10 епічних фільмів та серіалів, вартих уваги конотопців
Читайте також: Перший тиждень карантину: відвідуємо найкраші музеї світу онлайн

Джерело: konotop.city