Суперники збірної Франції забили рекордну кількість автоголів на чемпіонаті Європи.

Рекордний автогол: Євро-2024 матч Франції проти Австрії

В першому матчі групового раунду Євро-2024 збірна Франції зіткнулася з командою Австрії. Під керівництвом Дідьє Дешама, французи відкрили рахунок на 38-й хвилині завдяки автоголу захисника Максиміліана Вебера.

Новий рекорд: четвертий автогол

Цікаво, що автогол Вебера став четвертим автоголом, що забивались суперниками французів на чемпіонатах Європи. Це на даний час встановлює новий рекорд, попередні які були встановлені у 1996, 2004 та 2020 роках.

Деталі матчу Франція проти Австрії

Матч між Францією та Австрією відбувся 17 червня 2024 року, початок о 22:00 за київським часом.

“Цей матч став історичним не лише через результат, але і через рекордний автогол. Це підкреслює високий рівень гри збірної Франції, що змушує суперників допускати помилки” – коментує автор сайту.

Висновки автора

Автор сайту відзначає, що матч був важливим для всіх учасників Євро-2024, а не тільки для збірної Франції. Рекордний автогол відображає напруженість і високий рівень гри, який очікує на цьому чемпіонаті.

Рекордний автогол: Франція проти Австрії на Євро-2024

Збірна Франції зустрілася з командою Австрії у першому матчі групового раунду Євро-2024. Під керівництвом Дідьє Дешама, французи відкрили рахунок на 38-й хвилині завдяки автоголу захисника Максиміліана Вебера.

Четвертий автогол: новий рекорд

Цей автогол став четвертим для суперників французів на чемпіонатах Європи, що є рекордним показником. У 1996 році в матчі проти Франції м’яч у свої ворота відправив болгарин Любослав Пєнєв, у 2004-му — хорват Ігор Тудор, а на Євро-2020 це зробив німець Матс Гуммельс.

Матч Франція проти Австрії

Матч Франції проти Австрії розпочався 17 червня о 22:00 за київським часом.

Цитата автора сайту

“Цей матч став історичним не лише через результат, але і через рекордний автогол. Це підкреслює високий рівень гри збірної Франції, що змушує суперників допускати помилки,” – коментує автор сайту.

Висновок автора сайту

Автор сайту вважає, що цей матч був важливим не тільки для збірної Франції, але і для всіх учасників Євро-2024. Рекордний автогол підкреслює напруженість і високий рівень гри, який очікується на цьому чемпіонаті.

Джерело: football.ua