Словаччина перемогла Бельгію у футбольному матчі, не дивлячись на два голи, які не були зараховані Бельгії.

У цій статті ми розглянемо деталі першого туру групи E на Чемпіонаті Європи-2024, який пройшов з численними сенсаціями. Футбольний світ з нетерпінням очікував старту матчу між командами Бельгії та Словаччини на полі франкфуртського стадіону “Дойче Банк Парк”.

Бельгія проти Словаччини: перший тайм

На початку гри особливою активністю відзначився Доку, гравець збірної Бельгії. Однак, активність “Червоних дияволів” не принесла бажаних результатів, що стало очевидним з перших хвилин матчу. Усе змінилося, коли на сьомій хвилині Шранц відкрив рахунок матчу.

Бельгія проти Словаччини: другий тайм

Тренер Тедеско зробив певні зміни в грі бельгійської команди у другому таймі. Це допомогло їм підняти рівень гри, але декілька помилок і невдач не дозволили “Червоним дияволам” порівняти рахунок матчу.

Результати матчу

Незважаючи на всі зусилля, Бельгія поступилася Словаччині з рахунком 1:0. У наступному турі Бельгія зіграє проти Румунії, тоді як Словаччина матиме матч проти України.

“Цей матч став справжньою сенсацією. Бельгія, яка є одним з фаворитів турніру, не змогла впоратися зі Словаччиною. Це показує, що в футболі все можливо”, – коментує автор статті.

Висновок автора сайту

За словами автора цього матеріалу, цей матч далеко не останній, де команди доведуть свою силу. Особливо це стосується Бельгії: “Вони повинні переглянути свою стратегію та зробити висновки з цього матчу. Я впевнений, що в наступних іграх вони покажуть себе з кращого боку”, – додає автор.

Сенсаційний старт групи E на Чемпіонаті Європи-2024

Перший тур групи E на Чемпіонаті Європи-2024 вже з першого матчу приніс низку сенсацій. Футбольна спільнота зосередила увагу на Франкфурті, де залишалась приблизно година до появи гравців із Бельгії та Словаччини на полі місцевого Дойче Банк Парку.

На початку гри особливо бентежило активність Доку на правому фланзі атаки “Червоних дияволів”. Однак, вже з перших хвилин стало зрозуміло, що тактика Тедеско не працює взагалі. На сьомій хвилині Шранц забив перший м’яч, відскочивши від Кастельса під час удару Куцки з центру штрафного.

У другому таймі Тедеско зробив кілька змін у складі команди. Бельгія після цього заграла потужно і швидко, але не завжди точно. На 56 хвилині “Червоні дияволи” забили м’яч, але через офсайд Лукаку він був анульований.

В результаті, Словаччина виграла матч з рахунком 1:0. У наступному турі національна збірна Бельгії зіграє проти Румунії в Кельні, тоді як Словаччина протистоятиме Україні в Дюссельдорфі.

Цитата автора сайту

“Цей матч став справжньою сенсацією. Бельгія, яка є одним з фаворитів турніру, не змогла впоратися зі Словаччиною. Це показує, що в футболі все можливо”, – коментує автор сайту.

За словами автора сайту, цей матч став важливим уроком для команди Бельгії. “Вони повинні переглянути свою стратегію та зробити висновки з цього матчу. Я впевнений, що в наступних іграх вони покажуть себе з кращого боку”, – додає він.

Джерело: football.ua